Zdá sa že máte v prehliadači zakázané používanie JavaScriptu.

Ak chcete využívať túto stránku, musíte JavaScript povoliť. Ako povoliť JavaScript.

Aromas
Aromas
Jahoda je jedným z najobľúbenejších druhov ovocia. Je krásne vyzerajúce a chutné ovocie, ktoré si môžete sami vypestovať! Jahody patria k jedným z najkvalitnejších a najviac dekoratívnych plodov vo vašej záhrade!
Božská aróma jahôd, jej krásny vzhľad, príjemná aróma je medzi ovocím neprekonateľná! Jesť jahody je dobré pre vaše zdravie, ako aj zdravie vašej rodiny, pretože jahody majú vysoký obsah vitamínu C a minerálov a majú nízku energiu. Okrem čerstvej spotreby ju môžete spracovať a konzervovať rýchlym zmrazením!
V našom záhradníctve nájdete kontajnerované jahôdy, ktoré majú tú výhodu, že sa vysádzajú takmer celý rok. Objednajte si sadenice jahôd od Koreninovej a liečivej záhrady!
Pri výbere sadeníc jahôd v našom záhradníckom internetovom obchode si môžete vybrať tie najlepšie z neskorých, skorých a stálerodiacich odrôd, takže si svoju úrodu môžete prispôsobiť podľa svojich individuálnych potrieb.
Pri výbere sadeníc jahôd je jedným z hlavných kritérií je, že kedy sa očakáva dozrievanie plodov. Ak chcete zbierať jahody čo najskôr, vyberte si zo skorých odrôd.

Popis:

  • Je veľmi úrodná a chutná odroda.
  • Plody má veľké s výraznou arómou.
  • Zdravotný stav rastlín je výborný.
  • Rodí od júna do októbra.
Rozmer črepníka: pláto (10 kus)
Výška rastliny: v závislosti od ročného obdobia: 15-20 cm
Je možné ju sadiť celý rok!

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, zakúpili aj