Zdá sa že máte v prehliadači zakázané používanie JavaScriptu.

Ak chcete využívať túto stránku, musíte JavaScript povoliť. Ako povoliť JavaScript.

Šťava z hlohu
Šťava z hlohu

100% šťava z plodov hlohu

Vedeli ste, že.... Ľudová medicína hloh uznáva ako vynikajúci prostriedok v boji proti srdcovým ochoreniam, nespavosti a tráviacim problémom. Akademická medicína to tvrdí od devätnásteho storočia. Od tej doby existuje veľa liečív z jeho listov, kvetov a plodov. Väčšina z nich sú kardiovaskulárne prípravky, sedatíva, regulátory krvného tlaku, proti nespavosti a mnoho ďaľších. Jedna moderná práca tvrdí: ,,V západnom lekárstve je teraz hlavne považovaný za najvýznamnejšiu bylinu pri liečbe ischemickej choroby srdečnej a existuje veľa objektívnych podkladov podporujúcich toto tvrdenie." Zvyšuje silu sťahu myokardu, koronárny obeh krvi, znižuje nároky myokardu na kyslík, chráni myokard pred poškodením, má hypotenzívny účinok, zlepšuje variabilitu srdečného tepu a pôsobí proti arytmii.

Vlastnosti:

Hloh obsahuje bioflavonoidy, ktoré podporujú činnosť vitamínu C a preukázateľne posiluje kardiovaskulárny systém, triesloviny, fytosteroly, oleje, B vitamíny, provitamín A a minerály: železo, vápnik, horčík, draslík a mangán, kobalt, hliník a kremík, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie tela.

Účinky:

  • hloh je efektívnym liekom pri srdcových ťažkostiach a znižuje krvný tlak
  • je pomerne známym prírodným prostriedkom na liečbu srdcových ťažkostí a problémy krvného obehu
  • jeho účinky naozaj stojí za našu pozornosť, pôsobenie hlohu je uznávané aj zo strany mnohých lekárov, ktorí ho tiež odporúčajú ako podporný doplnok liečby
  • látky obsiahnuté v hlohu majú stimulačný účinok na srdcový sval a jeho prekrvenie, zlepšujú priechodnosť ciev a tepien a celkovo zlepšujú prekrvenie celého tela
  • pôsobí aj ako regulátor tlaku najmä v prípade vysokého krvného tlaku, ktorý účinne znižujú
  • hloh je teda tou pravou bylinou v prípade, že trpíme srdcovou slabosťou, arytmiou a poruchami prekrvovania
  • funguje aj ako prevencia a liečba angíny pectoris, odporúča sa aj pre prevenciu infarktu a rekonvalescencii po ňom
Hloh má tiež upokojujúce účinky, čo môžeme využiť napríklad v prípade nespavosti, alebo v čase silného nervového vypätia a dlhodobého stresu. Pomáha aj ženám v období menopauzy, kde zmierňuje nepríjemné stavy.

Objem:

500ml

Zloženie:

  • šťava z z plodov hlohu, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml
  • pasterizované

Dávkovanie:

  • 2 x denne 25ml

Výrobca:

Ekomedica SK

Upozornenie:

Pred užitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do 21 dní, skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Výživový doplnok - bez pridania cukru a bez konzervantov


Zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, zakúpili aj